Concept standaard voor de Clubrassen

De ledenvergadering van de Lotharingerclub heeft in juni besloten om de huidige rasstandaard aan te willen passen.  Op dit moment zijn de conceptstandaarden voor onze clubrassen voorgelegd aan de leden ter informatie en aan de Standaard Commissie voor verdere verwerking. Intentie is om per april 2020 de huidige concepten definitief te maken.

Bijgevoegd is de conceptstandaard voor elk van onze clubrassen:

Lotharinger club Gr Loth werkdocument 26 sept 2019,
Lotharinger club Kl Loth werkdocument 16 okt 2019,
Lotharinger club Lothdwerg document 21 okt 2019

Op de Noordshow in Assen zal een bijeenkomst tussen de kooien worden gehouden om de laatste stand van zaken met elkaar te delen en om de behoefte te inventariseren aan een technische dag over de nieuwe standaarden. Wanneer er eerder al behoefte is aan toelichting kunt u dit aangeven via bijgevoegd reactie formulier

Concept standaard

  • MM slash DD slash JJJJ
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.